@Wabnic - 2017

ZMIANy w SPÓŁKACH Z o.o.

 

 

Zmiana siedziby spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Zmiana siedziby spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wiąże się z wymogiem spełnienia wielu formalności. Sama zmiana adresu spółki z o.o. musi być zgłoszona do KRS. Jeśli jednak zmieniamy także miejscowość, w której spółka ma siedzibę, to istnieje konieczność zmiany umowy spółki z o.o., której dokonać należy notarialnie.

Dokumenty należy złożyć w ciągu 7 dni od dnia zdarzenia uzasadniającego dokonanie wpisu, czyli od dnia Nadzwyczajnego Zgromadzenia Zarządu podejmującego uchwałę o zmianie siedziby.

Wszystkie dokumenty składamy w jednym okienku w Sądzie, w wydziale gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego, do którego przypisana jest nasza firma. Do Sądu składamy także dokumenty do innych urzędów informujące o zmianie adresu (Urząd Skarbowy, GUS, ZUS).

Jeżeli jesteś Prezesem spółki, członkiem Zarządu i potrzebujesz wsparcia przy dokonaniu zmian i rejestracji w Sądzie, służymy swoją pomocą.

VIMbiuro świadczy kompleksowe usługi przy zmianie siedziby spółki, a także przy dodatkowych zmianach w zapisach umowy spółki. Zmieniamy siedziby w każdym miejscu w Polsce.

  • Przygotowujemy dokumenty do zmian w Umowie Spółki, zmiana umowy spółki wymaga uchwały wspólników, protokół z takiego zgromadzenia wspólników musi być sporządzony przez notariusza-współpracujemy z Kancelarią Notarialną, proponujemy elastyczne ceny usług.
  • Przygotowujemy wszystkie formularze i dokumenty konieczne dla złożenia w Sądzie (łącznie z dokumentami do US, GUS, ZUS).
  • Doradztwo przy samodzielnej zmianie siedziby spółki.
  • Na nową siedzibę spółki proponujemy VIMbiuro w Opolu.
  • Najlepsze ceny, najlepszy service, prestiżowy adres (zobacz zakładka: WIRTUALNE BIURO).
  • Służymy pomocą księgową i gospodarczą.
  •  

    Dalsze informacje pod numerem telefonu +48 692 353 297